Výhody soukromé mateřské školky v Praze

Výhody

Výhody soukromé mateřské školky v Praze

 Naše soukromá mateřská školka Pro Family přináší mnoho výhod, pro které se mezi rodiči těší tak velké oblibě. Prosazujeme profesionální přístup, s nímž se v mnoha jiných školkách nesetkáte. Nabízíme dlouhou otevírací dobu - od 7 až do 19 hodin - a flexibilně se tak přizpůsobíme vašim možnostem. Ne každý rodič si může dovolit z práce odejít během odpoledne, aby vyzvedl své dítko ze školky. Naše soukromá mateřská škola tak vyjde vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům.

 Profesionalita na prvním místě

 Nabízíme tak kvalifikovaný pedagogický personál jako žádná jiná mateřská školka. Praha je sice místem, kde působí mnoho škol a jesliček pro malé děti, může být však problematické sehnat takovou, která má dostatečnou kapacitu, nabízí profesionální služby a je v místě vašeho bydliště. Naše školka se nachází v několika pražských lokalitách, konkrétně v Praze 9 v Lovosické a Novoborské, v Praze 4 Krči, v Praze 12 v Modřanech, na Praze 15 v Dubči a v Měšicích u Prahy. Mohou ji tedy navštěvovat jak děti z centra města, tak i ty z příměstských oblastí.

 Školka za příznivou cenu

 Pokud hledáte kvalifikované pracovníky a služby na vysoké úrovni, je pro vás naše školka ideálním řešením, ať už máte pouze jedno nebo více dětí. Školné u nás začíná již na částce 2 500 Kč, kterou měsíčně platíte paušálně. Za každou hodinu ve školce se pak počítá 30 Kč. Když ji vaše dítko nenavštěvuje, nic platit nemusíte, což je ohromná výhoda proti běžné školce. Školka je otevřena všem rodičům, kteří chtějí dávat dítě do školky. Cena je velice přijatelná a k tomu je možné ve školce využít slevu na dalšího sourezence ve výši 50% z ceny školného. 

zavrit