Aktuální informace Covid-19

Aktuality

21.10.2020
Vážení rodiče, tak jako na jaře jsou naše školky v provozu.
Platí stále stejné... Roušky, co nejkratší pobyt v šatně a dezinfekce. 
Pěkný a klidný den. 

14.3.2020
Vážení rodiče i v příštím týdnu, pokud se situace nezmění budou MŠ v provozu. Viz doporučení níže. Děkujeme.

13.3.2020
V návaznosti na mimořádná opatření MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN dne 10. 3. 2020 a MZDR 10666/2020-1/MIN/KAN ze dne 10. 3. 2020, která vydalo Ministerstvo zdravotnictví jako správní úřad podle § 80 odst. 1 písm. g) zákona č. 258/2000, o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů.

Bezpečnostní rada hlavního města Prahy nedoporučuje uzavření mateřských škol, jeslí a dětských skupin

Vzhledem k menšímu počtu dětí v našich MŠ nemáme v plánu provoz uzavřít. Poskytujeme služby soukromé školy a budeme se prozatím snažit, pokud to situace dovolí, poskytnout rodičům dětí prostor k práci. Jsme stále v kontaktu s hygienickou stanicí pro děti a mladistvé a nemáme žádné informace o plánování uzavření školek ani takové doporučení.

Všechny naše mateřské školy jsou nadále v provozu.

Krásný a hlavně klidný den.

10.3.2020
Omezení provozu se mateřských škol netýká.
Dobrý den, aktuální preventivní opatření ohledně uzavření škol se vzhledem k menšímu počtu dětí v MŠ netýkají. Jsme stále v kontaktu s hygienickou stanicí pro děti a mladistvé a ani ta nemá žádně informace o plánování předběžného uzavření školek.

7.3.2020
Vážení rodiče. Věříme, že jste strávili příjemné jarní prázdniny a dovolené. Aktuální situaci sledujeme na stránkách Ministerstva školství, zdravotnictví a konzultujeme pravidelně s Hygienickou stanicí Hlavního města Prahy s oddělením epidemiologie.
Ve čtvrtek 5.3. navíc proběhla neplánovaná kontrola kuchyně - našeho gastro provozu v Točité ze strany hygieny pro děti a mladistvé. Protokol úspěšné kontroly přikládáme níže.

Kromě péče o prostory nejsou vzhledem k situaci a s ohledem na klidné průběhy žádná další omezení.

Tak jako u každého zvýšeného výskytu počtu onemocnění preventivně zvyšujeme péči o prostory a častěji vyžíváme desinfekci podlah a ploch. Prostředků máme jako škola dostatek. Dlouhodobě využíváme jako primární prostředky Sanytol, který je bez chlóru a dermatologicky testován s účinností 99,9 % proti bakteriím, mikrobům a virům, včetně viru chřipky typu A (H1N1), Listerii a Salmonele.

Tak jako každé ráno probíhá ve školce ranní filtr, zdraví dětí a našich zaměstnanců je pro nás samozřejmě velmi důležité. Krásný a hlavně klidný den.

zavrit