Prázdninový provoz

Aktuality

Vážení rodiče,
v letošním roce bude prázdninový provoz školek následující:

Čiperka – provoz do pátku 2.7. od 5.7. do 30.7. budeme na dovolené (+ úpravy školky, příprava na nový školní rok).
Od 2.8. otevřeno celý srpen až do začátku nového školního roku.
Po dobu uzavření můžete využít nejbližší pobočku Točitá v Krči, nebo samozřejmě i jinou.

Točitá – provoz celý červenec až do pátku 30.7.
Od 2.8.-27.8. zavřeno (dovolené, úpravy školky, příprava na nový školní rok). Provoz začíná v pondělí 30.8. Budeme rádi, když využijete po dobu uzavření naši pobočku v Čiperce, těšíme se na Vás!

Dubeč – prázdninový provoz do pátku 16.7., od pondělí 19.7. do pátku 13.8. zavřeno. Prázdninový provoz začíná znovu od pondělí 16.8. a bude otevřeno do začátku nového školního roku.Po dobu uzavření kdy budeme na dovolené, provedeme nezbytné úpravy školky a připravíme školku na nový školní rok, budeme rádi, když využijete naše další pobočky. Školku v Růžové, nebo jakoukoliv jinou.

Měšice – prázdninový provoz máme do pátku 16.7.
Od pondělí 19.7. máme zavřeno a znovu se uvidíme v pondělí 23.8. a to už bude otevřeno do začátku nového školního roku. Budeme rádi, když využijete buď naši nejbližší školku Růžová (Praha 9) nebo jakoukoliv, která bude mít otevřeno.

Mratín - prázdninový provoz máme do pátku 2.7.
Od pondělí 5.7. bude školka zavřená do pátku 16.7. Využít můžete jakoukoliv z našich otevřených školek, Měšická ProFamily je od Mratínské vzdálena 3 km a bude mít po tuto dobu otevřeno. Mratínská ProFamily otevře o prázdninách od pondělí 19.7. a bude otevřeno do pátku 20.8. poslední týden od 23 do 27.8. bude v Mratíně přípravný a bude zavřeno. Od 30.8. pak již normální provoz.

Prosek – klasický školní rok ukončíme pátkem 2.7. od pondělí prosím využijte naši druhou školku v budově – Růžovou. Provoz na Proseku začneme v pondělí 30.8.

Růžová -  Školka ProFamily Růžová bude otevřena nepřetržitě celé léto.

zavrit