školka Měšice - Praha východ

Naše školky

Soukromá mateřská škola ProFamily Měšice. V měšické školce máme velkou zahradu, ranč s koníky a poníkem, pejska, kočičku, králíky :-)

Školka je v Měšicích u Prahy. Děti cvičí, hrají na sopránovou flétnu, učí se plavat, osvojují si začátky taneční výchovy, hrají tenis, učí se jízdě na lyžích, kolech, pracují s keramickou hlínou, cvičí jógu, předškoláci pracují v kroužku Zdravověda a učí se jak se chovat ke svému tělu, mít se rád a zdravě žít. Starší děti jezdí na koních, posilují celý svalový aparát a získávají první dovednosti kolem práce se zvířaty. 

Přijďte se k nám podívat !

Měšice se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Jsou severovýchodně kousek od Prahy a dvanáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Sousedí s obcemi Líbeznice,  Hovorčovice,  Zlonín,  Mratín,  Veleň a s obcí Sluhy.  Školka v Měšicích je dostupná i z Čakovic, Třeboradic nebo Neratovic.

Zavolejte nám na telefon 232 000 801 a domluvíme se, kdy by se Vám prohlídka školky hodila.

Telefon přímo do školky je přistupný pouze pro rodiče dětí navštěvující školku ProFamily v Měšicích a to na pobočkových stránkách. 
Vstup do pobočkových stránek je výše pod symbolem:  Vstup na pobočkové stránky školky ProFamily Praha 4

FOTOGALERIE
KDE NÁS NAJDETE
Mateřská škola - Pro Family s.r.o.
soukromá školka Měšice
V lánech 388
250 64 - Měšice
zavrit