Školka Točitá - Praha 4

Naše školky

Soukromá mateřská škola ProFamily Praha 4 Točitá

V unikátní klidné a zelené části jinak hodně zastavěné Prahy 4, kousek od metra Budějovická je naše soukromá mateřská škola ProFamily - školka Točitá.

Máme velkou a vzrostlou zahradu a naše paní kuchařky nám každý den připravují zdravé obědy! Proto to u nás ve školce již od rána voní jakmile začnou péct k svačině koláče. Školka je v uzavřeném, zabezpečeném areálu společně s jesličkami ProJesle

Po celý rok v mateřské škole rozvíjíme rozumové schopnosti, jazykové dovednosti - seznamování s anglickým jazykem s Karolínou a s rodilým mluvčím, prohlubujeme estetické cítění dětí, snažíme se o zlepšení zdravotní ho stavu a pohybových dovedností. Chodíme plavat, na tenis, hrajeme na flétnu, nebo k nám chodí pejsek na Canisterapii.

V zimě se učíme lyžovat a bobovat na horách, na jaře jsme v Mariánských lázních, kde jsme kvůli speleoterapii.
Kam jezdíme a co děláme najdete v záložce Profamily / Celoroční aktivity ve školce

Integrujeme i děti se speciálními potřebami a spolupracujeme s SPC Horáčkova a Štíbrova.

Po celý den je v MŠ přítomen logopedický, zdravotnický a pedagogický personál. (tak jako v každé naší školce)

Jak školku najdete ?

Do školky se dostanete autem z Bráníku - Bránickou ulicí, nebo z Krče - Antala Staška, Zelený pruh. Jsme nedaleko Jižní spojky. Metrem je školka dostupná ze směru Budějovická, sídliště Pankrác a Krč. V případě dohody zajišťujeme svoz i rozvoz více dětí od business centra Pankrác, Brumlovka, BB centum apod. naším minibusem Mercedes Benz V Klasse, který naše děti znají i ze školek v přírodě. 

Mám zájem o prohlídku školky:

Zavolejte nám na telefon 232 000 800 a domluvíme se, kdy by se Vám prohlídka školky hodila.

Telefon přímo do školky je přistupný pouze pro rodiče dětí navštěvující školku ProFamily Točitá a to na pobočkových stránkách.
Vstup do pobočkových stránek je výše pod symbolem:  Vstup na pobočkové stránky školky ProFamily Praha 4

 

FOTOGALERIE
KDE NÁS NAJDETE
Mateřská školka Pro Family Točitá
Točitá 1752/40
140 00 Praha 4 - Krč
zavrit