Školka Novoborská - Praha 9

Naše školky

Soukromá mateřská škola ProFamily Praha 9 - Novoborská

Naše školka Novoborská. Jsme v traktu Základní školy Novoborská 371 na pražském Proseku. Velká školka plná slunce a podnětných hraček. Na Proseku v objektu Základní školy Novoborská jsou dvě školky ProFamily. Lovosická a Novoborská. Každá ovšem zcela samostatně, v jiném traktu a s vlastním vstupem do školky. Lovosická je přístupná zelenou branou z ulice Lovosická a my v Novoborské máme vchod do školky vedle hlavního vchodu do základní školy.

  • Jsme soukromá akreditovaná mateřská škola pro děti od 2 do 7 let
  • Jsme školkou ProFamily oceněnou již několika tituly
  • Školkou se stravováním z vlastní kuchyně a otevírací dobou od 7 do 19 hodin.
  • Dětem nabízíme kvalitní vzdělávání dle propracovaného školního vzdělávacího programu, který je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her
  • Nabízíme zajímavou a širokou nabídku aktivit a kroužků
  • Mateřská škola ProFamily poskytuje také inkluzivní vzdělávaní pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami

 

"V naší školce nám jde především o to, aby děti byly u nás spokojené a odcházely dobře připravené na novou etapu do života - do školy.
K dětem přistupujeme idividuálně a rodičům se snažíme vždy vyjít vstříc."

Po celý rok v mateřské škole rozvíjíme rozumové schopnosti, jazykové dovednosti - seznamování s anglickým jazykem s Karolínou a s rodilým mluvčím, prohlubujeme estetické cítění dětí, snažíme se o zlepšení zdravotní ho stavu a pohybových  dovedností. 

Děti cvičí na nářadí v tělocvičně,  hrají na sopránovou flétnu, plavou a saunují se, osvojují si začátky taneční výchovy, hrají tenis, učí se jízdě na lyžích, kolech, pracují s keramickou hlínou, cvičí jógu, předškoláci pracují v kroužku Zdravověda a učí se jak se chovat ke svému tělu, mít se rád a zdravě žít. Starší děti jezdí na koních v Měšicích, posilují celý svalový aparát a získávají první dovednosti kolem práce se zvířaty. 

Po celý den je v MŠ přítomen logopedický, zdravotnický a pedagogický personál.

Mám zájem o prohlídku školky:

Zavolejte nám na telefon 232 000 800 a domluvíme se, kdy by se Vám prohlídka školky hodila.

Telefon přímo do školky je přistupný pouze pro rodiče dětí navštěvující školku ProFamily Novoborská na Proseku a to na pobočkových stránkách. 
Vstup do pobočkových stránek je výše pod symbolem:  Vstup na pobočkové stránky školky ProFamily Praha 4

FOTOGALERIE
KDE NÁS NAJDETE
Mateřská škola - Pro Family s.r.o.
soukromá školka ProFamily Novoborská

Novoborská 371/10
(vchod vedle hlavního vchodu do základní školy)
190 00 - Praha 9, Prosek
zavrit