Mateřská škola Pro Family Praha

Výhody

Mateřská škola, ve které se děti nenudí a nezlobí. Neprovozujeme hlídání dětí.

Provozujeme akreditovanou mateřskou školu ProFamily v Praze se vzdělávacím programem pod dohledem MŠMT.

Kvalita poskytované služby v soukromé mateřské škole, několikrát v roce školky v přírodě, kvalitní pedagogové, otevírací doba od 7 do 19, nakonec i nedostatečné kapacity státních mateřských škol, či velká vzdálenost školky od domova – to vše mohou být důvody, proč se rodiče rozhodnou přihlásit své ratolesti do školky soukromé. Mateřská škola ProFamily nabízí rodičům, ale především jejich dětem neskutečné množství zážitků v příjemném prostředí a za asistence kvalitních, veselých, usměvavých pedagogů, logopedů, speciálních pedagogů a asistentů či lektorů.
U nás se děti vydovádí například při aktivitách, jako jsou plavání, tenis, lekce hraní na sopránovou flétnu, tanec. Podnikáme mnoho výletů nejen po Praze. 

Za poznáváním krás Česka – na hrady, zámky, ekofarmy, muzea, planetária, ale i za zábavou – do divadel a na koncerty vážné hudby. Dokonce organizujeme zájezdy k moři jako školku v přírodě. Dalším zájmovým kroužkem, na který je naše mateřská škola pyšná, je výuka angličtiny hravou formou, při níž se děti především baví, a to pod pečlivým dohledem kvalifikovaného lektora či rodilého mluvčího.

Prostředí mateřských škol soustředěných pod jednu hlavičku, jednu rodinnou firmu ProFamily je nejen zárukou kvality ale i historie. Vždyť ProFamily a první školka vznikla již v roce 1992.

V každé školce se nachází rozlehlá zahrada s herními prvky, na kterých si děti mohou nejen hrát, ale zároveň i cvičit, což do mateřské školky rozhodně patří a ne ve všech školkách se s vlastní velkou zahradou motivující děti setkáme. Mnohé další aktivity rozvíjejí schopnosti každého dítěte podle jeho přání. Některé děti se dokážou opravdu výborně zabavit v keramické dílně, kdy vytvářejí mnohdy umělecká díla, jimiž zaručeně potěší všechny příbuzné. V rámci dobrého vývoje motoriky a správného dýchání do bříška naše mateřská škola v rámci aktivit pro děti pořádá také lekce jógy. Oblíbenými aktivitami jsou rovněž hipoterapie a canisterapie. Všichni víme, že neexistuje dítě, které by svým způsobem nemilovalo zvířátka. Děti z naší mateřské školy mají jedinečnou možnost, jak se blíže seznámit s koníčky a pejsky, případně odbourat strach z některého z těchto zvířat.

Sportovního ducha dětí i jejich rodičů podporujeme zimními zájezdy do hor, kdy navštěvujeme v týdenních turnusech Benecko v Krkonoších. Zde se dětem věnují profesionální lyžařští instruktoři a je pro ně vymýšlena spousta zábavy na sněhu i na chalupě. Samozřejmostí je pobyt rodičů, pokud si to vysloveně přejí. V jarním období a s tím spojené zvýšení výskytu respiračních onemocnění s dětmi jezdíme na ozdravné pobyty do Mariánských Lázní, kde se program zaměřuje nejen na podpoření dětské imunity, ale myslí se zároveň i na zábavu. V rámci péče o své zdraví a zdraví svých blízkých prostupuje celým programem naší mateřské školy kroužek zdravovědy, při němž se děti hravou a zábavnou formou učí poznávat lidské tělo a souběžně o něj pečovat. Děti nejenže se v naší mateřské škole nikdy nenudí, a tím pádem nezlobí J, ale ze zkušeností a naší 24 leté tradice mateřských škol ProFamily víme, že jsou do budoucího života školáka perfektně připravené.

zavrit