Soukromá školka Praha je pro děti více než jen školkou

Výhody

Soukromá školka Praha je pro děti více než jen školkou

Chcete svému dítěti dopřát kvalitní první kroky v jeho životě? Chcete, aby se vaše dítě ve školce cítilo jako doma? V tom případě se pro vás nabízí naše soukromá školka Praha, do které se budou vaše ratolesti každý den těšit.

Co nabízí soukromá školka Praha?

Náš kvalifikovaný a proškolený personál se postará o to, že o vaše děti bude postaráno po celou dobu, kterou budou trávit ve školce. Ve své nabídce máme i nadstandardní služby, které zahrnují i doprovod dětí do naší školky a zpět nebo také noční a víkendové hlídání pro vytížené rodiče, kterým zhatí plány například pracovní cesta. Jsme vašim dětem k dispozici téměř 24 hodin denně. Školka je v provozu od 7 do 19 hodin. Tento dlouhý provoz školky vám nabídne dostatek prostoru na to, zařídit si nezbytné pracovní i rodinné povinnosti. Dětem nabízíme také různé výlety za poznáním i radovánkami. Společnými silami se také snažíme provozovat Canisterapii a Hipoterapii. Vaše děti si také velmi rychle oblíbí náš přilehlý pozemek, na kterém budou moci navštěvovat pejsky a dokonce i koně. Soukromá školka Praha není klasickou školkou.

Děti se naučí anglicky!

Vaše děti se v naší soukromé školce v Praze budou moci také učit angličtinu a to rovnou s rodilým mluvčím, díky kterému si osvojí nejen jazyk, ale také výslovnost. Angličtina se vyučuje formou dobrodružných her, které vaše děti budou rozhodně bavit.

Je libo kroužek keramiky nebo jógy?

Pro vaše děti má naše soukromá školka Praha v nabídce také nespočet kroužků, které si vaše ratolesti zamilují. Navštěvovat mohou divadelní kroužek, keramiku nebo jógu. Našim pedagogům jde především o to, aby se u nás vaše děti cítili bezpečně a spokojeně. Do školky dochází také pejsek, který děti učí respektovat zvířata a také je milovat. Po celý rok ve školce rozvíjíme dětskou fantazii i um. Pomáháme dětem rozvíjet jejich schopnosti, aby poznali, co je opravdu baví a naplňuje.

KDE NÁS NAJDETE
1
zavrit