Šerpování předškoláků 2024

Aktuality

Vážení rodiče, i tento rok proběhne slavnostní šerpování našich milých předškoláčků tak, jak je zvykem na parníku na Vltavě. 

  • 27.5. - Dubeč a Čiperka
  • 28.5. - Točitá
  • 29.5. - Měšice a Mratín
  • 30.5. - Novoborská a Lovosická

Parníku se účastní celá školka,  náš autobus nás vyzvedne před školkou, zaveze na náplavku, kde přestoupíme do jen pro nás rezervovaného parníku. Po slavnostním šerpování, malém občerstvení a hodinové plavbě po Vltavě se vrátíme zpět do školky na oběd. Na parník s námi rádi vezmeme rodiče předškoláků (pouze rodiče jejichž děti odchází do prvních ročníků, i nultých ročníků cizích ZŠ apodobně. Rodiče se dopravují k parníku sami (z důvodu kapacity autobusu), děti si ze školky přivezeme. 

Informace pro rodiče:
Sraz nejpozději v 9:45 u kotviště lodí. Nástupiště číslo 7. Natal se nachází pod právnickou fakultou u Čechova mostu, směrem ke Karlovu mostu (proti proudu řeky).

Rodiče: Pojedete-li městskou hromadnou dopravou, přímo u Čechova mostu je stanice tramvaje č. 17 "Staroměstská", odtud můžete buď jednu stanici tramvají nebo pěšky po proudu řeky Vltavy, je to příjemná procházka asi na 5 minut.
Parník vyplouvá přesně v deset hodin. Přijeďte prosíme s časovou rezervou. Není technicky možné, aby parník čekal z důvodu návaznosti na další jeho akce.

GPS: 50°5'30.722"N, 14°24'59.67"E

 

FOTOGALERIE
zavrit