Školka v přírodě Mariánské Lázně - květen 2024

Aktuality

Speleoterapie, termální bazén, příroda = školka v lázních.

Vláčkem z Hlavního nádraží odjíždíme do Mariánských Lázní a nám známého hotelu Krakonoš. Čekají nás výlety do krásného okolí, jízda eko vláčkem, zpívající fontána, výstup na rozhlednu, popíjení minerálních pramenů, ochutnávání teplých oplatek a dýchání v solné jeskyni. Už se všichni těšíme na tento pobyt i s výukou plavání v termálním bazénu.

Školka pořádá tento ozdravný pobyt v Mariánských Lázních každoročně, zejména pro zlepšení imunitního systému dětí.

20.5. - 24.5. 2024  (pondělí - pátek)
cena za dítě 7.800 Kč (vše v ceně, cesta, ubytování, strava, pedagogický dozor, bazén, solná jeskyně atd.)

Rodiče mohou samozřejmě s námi.
Cena za dospělého 8.500 Kč (bez poplatků)
Rodiče mohou navíc využít nabídky léčebných procedur v hotelu i okolí.

Přihlášení pomocí elektronické přihlášky v aplikaci MáŠkolka a nebo rovnou zde: https://www.survio.com/survey/d/marianky24 

Vaše přihlášení Vám napřed zpětně potvrdíme (podle volných kapacit). Následně až po potvrzení prosíme o úhradu

Úhrada za ŠVP ideálně do 10.4. 

Platební podmínky: 
Celou cenu prosíme uhraďte na účet 3743576389 / 0800 s variabilním symbolem stejným jako máte na platebním předpisu za školkovné (případně bez VS a dohledáme podle poznámky) + do poznámky jméno dítěte a text "Mariánky"

Storno podmínky:
A) Vrácení 100% z částky v případě nemoci dítěte před odjezdem (nutno doložit potvrzení od lékaře, nevztahuje se na nemoc v době pobytu).
B) Jiné případy: Stornopoplatek ve výši 25% z celkové ceny. 

*** Hotel Krakonoš Mariánské Lázně  
https://marianske-lazne-hotely.cz/hotely/krakonos

Odjezd - 20.5.2024 - sraz v 7:50 před informační tabulí Odjezdy vlaků (vedle Burger King)  - Hlavní nádraží Praha odjezd vlaku 8:23 vlak IC 564

Příjezd - 24.5.2024 - sraz v 15:30 - Před budovou Hl.n. z ulice Opletalova.  Nechoďte prosíme na peron k vlaku, děti si vyzvednete před budovou Hlavního nádraží z ulice Opletalova. (vlak IC 561 příjezd 15:23)

Kufry dětí vezmeme autem. Přivezte je prosím do školky Lovosická a to v pátek během celého dne do 18 hodin, a nebo v neděli od 17 do 18 hodin.
V pátek z Mariánek přivezeme kufry do Opletalovy ulice (modré Viano) co nejblíže k Hl.n. Kufry je možné vyzvednout v Opletalce již od cca 15:00.

zavrit