Změna výše paušálu na měsíc duben, květen

Aktuality

Vážení rodiče,
obracíme se na Vás s prosbou, která se týká situace, jenž nás všechny zastihla.

Školky, jak víte, máme stále otevřené, snažíme se ze všech sil udržet naší školičku PRO FAMILY v provozu. Jsme si vědomi i toho, že Vaše situace je nejistá po všech stránkách a dokážeme si představit, že rozumně probíráte platbu za paušál 3.000,- Kč. Naše školka má kolem padesáti zaměstnanců na hlavní pracovní poměr, objekty MŠ jsou v pronájmu a náklady jsou vysoké. Bojujeme jako soukromá firma o přežití.

Chceme Vás požádat, zdali je pro Vás možné zaplatit místo původních 3.000 Kč ponížený paušál 1.500,- Kč i přesto, že Vaše dítě školku zrovna nenavštěvuje. Tato ponížená částka se vztahuje na měsíc duben a květen i na děti rodičů, kteří školku potřebují. 

Děkuji všem za Vaši podporu a pomoc.
Eugenie Hamplová a všichni učitelé.

 

p.s. plaťáky si dovolíme zaslat emailem, jako tento dopis. Pokud Vám nepřišel, napište nám prosíme do školky a opravíme Váš emailový kontakt u nás. 

zavrit